Резолюція парламентського круглого столу «Стратегія розвитку промисловості України»  * Відбувся VII Міжнародний форум з конкуренційної політики  * Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад наукових співробітників  * Заст. директора ІЕП, д.е.н. Залознову Ю.С. обрано членом-кореспондентом НАН України  *  UkrainianEnglishRussian
Розвиток України до 2030 року та 17 цілей сталого розвитку

5-6 липня 2016р. відбулися консультації з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку України до 2030 року та 17 цілей сталого розвитку в Україні.

Організатори: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за підтримки Системи ООН в Україні.

Мета: стимулювати досягнення спільного розуміння та оцінки цілей сталого розвитку і відповідних завдань, їх актуальності та релевантності в контексті національного розвитку України.  

Результати обговорення будуть інтегровані у національну доповідь щодо цілей сталого розвитку, що об’єднає рекомендації з реалізації цілей в Україні та їх інтеграції у процеси розробки національних планів, стратегій, програм.

У консультації прийняли участь співробітники ІЕП О.Ф Новікова, Ю.С. Залознова, В.І. Ляшенко, І.Ю. Підоричева, Д.Ю. Черевацький.
 
Фото

Інститут економіки промисловості.