Резолюція парламентського круглого столу «Стратегія розвитку промисловості України»  * Відбувся VII Міжнародний форум з конкуренційної політики  * Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад наукових співробітників  * Заст. директора ІЕП, д.е.н. Залознову Ю.С. обрано членом-кореспондентом НАН України  *  UkrainianEnglishRussian
Тиждень ділових заходів для бізнес-асоціацій
11-15 липня 2016 року в рамках проекту Європейського Союзу East Invest 2  Бізнес-школа МІМ-Київ у партнерстві з  організаціями Реміснича палата України та Група розвитку бізнесу (м. Івано-Франківськ) відбувся тиждень ділових заходів EU4Business Week. Метою форумів та тренінгів проекту є мотивація українських бізнес-асоціацій та організацій підтримки підприємництва брати активну участь у діалозі державного та приватного секторів, а також навчити новим аналітичним методикам, що можуть бути застосовані для адвокації.
 
В рамках тижня презентовано результати дослідження Індексу малого і середнього бізнесу “SME Policy Index”, пройдуть практичні дискусії, воркшопи, семінари щодо шляхів формування в Україні сприятливого середовища для ведення бізнесу за активної участі громадськості. 

У тижні прийняли участь члени Асоціації, співробітники Інстиуту економіки промисловості НАН України.
Фото

Інститут економіки промисловості.