Резолюція парламентського круглого столу «Стратегія розвитку промисловості України»  * Відбувся VII Міжнародний форум з конкуренційної політики  * Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад наукових співробітників  * Заст. директора ІЕП, д.е.н. Залознову Ю.С. обрано членом-кореспондентом НАН України  *  UkrainianEnglishRussian
Монографія "Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіху" визнана кращим книжковим виданням НАН України
 Новини інституту  24.03.2018419  05.0
монографіяМонографія співробітників інституту "Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіху" визнана кращим книжковим виданням НАН України у номінації "Науково-популярні видання. Суспільно-гуманітарний напрям".

18 травня на урочистому відкритті XI Всеукраїнського фестивалю науки академік НАН України А.Г. Наумовець вручив д.е.н., проф. В.П. Антонюк Диплом переможця Конкурсу на краще наукове видання НАН України у номінації "Науково-популярне видання. Суспільно-гуманітарний напрям", яким нагороджується Інститут економіки промисловості НАН України  за підготовку і випуск книги "Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіху".
 
У період проведення Конкурсу Національною академією наук України на краще книжкове видання НАН України 2017 р. від 01.02.2017 по 01.03.2017 на Конкурс надійшло від установ НАН України 25 робіт.

Для участі у Конкурсі відібрано 23 роботи як такі, що відповідають висунутим (постанова Президії НАН України від 30.12.2015 № 320) вимогам. За результатами підрахунку оцінок, виставлених членами Комісії з проведення конкурсу на краще книжкове видання НАН України 2017 р., за п'ятибальною шкалою було визначено переможців Конкурсу.

Вітаємо всіх авторів!
Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіху: монографія /
О.Ф. Новікова, О.І. Амоша, В.П. Антонюк та ін.;
НАН України, Ін-т економіки пром-сті. – Київ, 2016. – 448 с. ISBN 978-966-02-8076-2
 

Дорогие авторы
нашей коллективной монографии "Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіху"!


Я поздравляю Вас с признанием нашего совместного научного труда Национальной академией наук Украины. Каждый из вас вложил частичку жизни и души в ее написание. Она - очень актуальна и востребована временем!

Прошу прощения, что из-за дефицита времени вас очень торопила и многие из вас работали круглосуточно. Но благодарю каждого за понимание, слаженную работу и общий признанный результат!

Спасибо Петряевой Е.Б. и Веровец Е.А. за предоставленную ими возможность издания монография в достойном виде!  
Спасибо Я.Красулиной, О.Кокоревой, Т.Синельниковой за космические скорости в их работе и ее качестве. 

Благодарю каждого за реализацию в жизни ключевой  идеи монографии - від подолання перешкод до стратегії успіху!


 
Ольга Новикова
Фото

ІЕП НАН України.