Голосування за номінанток премії «Жінка України – 2018»  * 22 грудня 2017 р. відбулася вчена рада ІЕП НАНУ  * Співпраця інституту з науковими установами НАН України  * Міжнародна науково-практична конференція «Конкурентоспроможність та інновації: проблеми науки та практики»  *  UkrainianEnglishRussian
Свято науки в Олександрівській загальноосвітній школі Донецької області
 Новини інституту  22.02.2018183  05.0
Відділ проблем економіки підприємств Інституту економіки промисловості НАН України під керівництвом д.е.н., професора Н.Ю. Брюховецької, який у 2014 р. був переміщений до м. Краматорськ, надав допомогу в організації свята науки в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.м.т. Олександрівка Олександрівського району Донецької області. Для учнів 10 класу шкільний урок на тему «Сучасні концепції економічної науки та їх роль в розвитку України» провела м.н.с.Лілія Вікторівна Іваненко.
Школярі дізнались про те, як впорядкована наука в Україні, про історію, роль і місце Академії наук України в розвитку української державності та суспільства.Учні успішно справились з усіма завданнями наданого їм наукового квесту про розвиток галузей сучасної науки. Це говорить про високі результати багаторічної, щоденної, кропіткої праці їх педагогів – колективу вчителів Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом директора В.І. Остапчук і завідуючої з навчальної роботи Н.Т. Яцук.
Під час уроку учні 10 класу змогли зазирнути в майбутнє – дізнатися, що вони вчитимуть на уроках економіки в наступному році, спробували дати власні відповіді на проблемні питання економічної науки, сучасні тенденції розвитку галузей економіки в Україні.
Популяризація науки серед підростаючого покоління– справа непроста, але корисна і захоплююча. Бути вченим – це велика відповідальність. Вчені майбутнього, які сьогодні навчаються в звичайних школах України, справлять значний вплив на розвиток економіки нашої держави і всього суспільства.
М.н.с. відділу проблем економіки підприємств ІЕП НАНУ
Лілія Вікторівна Іваненко
Фото

Наука.