Резолюція парламентського круглого столу «Стратегія розвитку промисловості України»  * Відбувся VII Міжнародний форум з конкуренційної політики  * Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад наукових співробітників  * Заст. директора ІЕП, д.е.н. Залознову Ю.С. обрано членом-кореспондентом НАН України  *  UkrainianEnglishRussian
Співпраця з регіональним фондом підтримки підприємництва
 Регіон  20.04.2018428  05.0

20 грудня 2016 року під керівництвом голови Полтавської районної ради Михайла Кононенка відбулося засідання за участю представників регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області.

Генеральний директор фонду Ніна Кузьменко проінформувала присутніх, що Фонд впроваджує новий спільний проект у спосіб встановлення прямих зв’язків між зацікавленими партнерами та налагодження інтеррегіонального співробітництва з організаціями республіки Польща, в організації ознайомчих візитів для підприємців надавши їм можливість залучати необхідні інвестиції для покращення їхньої конкурентоспроможності.

Для подальшої роботи з регіональним фондом підтримки підприємництва вирішили провести засідання щодо залучення інвестицій  в район, розробити заходи для включення їх до районної програми по залученню інвестицій.

У засіданні прийняв участь старший науковий співробітник ІЕП НАН України, д. е. н. Ляшенко В'ячеслав Іванович.
Фото

підтримка підприємництва.