Резолюція парламентського круглого столу «Стратегія розвитку промисловості України»  * Відбувся VII Міжнародний форум з конкуренційної політики  * Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад наукових співробітників  * Заст. директора ІЕП, д.е.н. Залознову Ю.С. обрано членом-кореспондентом НАН України  *  UkrainianEnglishRussian
Конференція «Шлях до економічного прогресу України»
 Конференції  20.04.201870  05.0
29 березня у готелі «Fairmont» відбулась конференція на тему: «Шлях до економічного прогресу України». 

На конференції проведено паралелі між успішними прикладами країн, що пройшли шлях від руїни до процвітання, та можливостями, які має сьогодні Україна. Почуто думки експертів з приводу того, чи необхідно проводити ліберальні реформи в нашій державі.
В закладі приймали участь і співробітники нашого інституту на чолі з Віце-президентом Академії економічних наук України, доктором екон. наук, проф. Ляшенко В.І.
Мета конференції - сформувати візію нашого економічного майбутнього. Адже в Україні зараз діє модель кризового існування, де основна частина бізнесу знаходиться в депресивному стані. Але ми маємо надію на зміни, вже зараз починають пробиватися перші паростки інновацій, починає індустріалізуватися та осучаснюватись сільське господарство, також є зростання в ІТ-сфері. Найближчі роки стануть вирішальними для нашої країни. Тож, що чекає на нас в майбутньому: економічний занепад, чи успіх? 

Панельні дискусії на теми: 

«Минуле, теперішнє та майбутнє»

«Глобальні економічні потрясіння» 

«Індустріальна революція 4.0»

Кейс-стаді: моделювання розвитку країни

Організатор події: ГО «Фундація інноваційного лідерства» 

Детальна Програма Конференції за посиланням -https://goo.gl/Qvb1kx
Фото