Голосування за номінанток премії «Жінка України – 2018»  * 22 грудня 2017 р. відбулася вчена рада ІЕП НАНУ  * Співпраця інституту з науковими установами НАН України  * Міжнародна науково-практична конференція «Конкурентоспроможність та інновації: проблеми науки та практики»  *  UkrainianEnglishRussian
Міжнародна конференція «Інфраструктура для соціальної згуртованості та миру: теорія та практика»
 Конференції  22.02.2018219  05.0
Представництво ПРООН в Україні 16 червня 2017 р. в готелі «Президент» (м. Київ) проводило міжнародну конференцію «Інфраструктура для соціальної згуртованості та миру: теорія та практика», метою якої було обговорення міжнародних концепцій та національних практик щодо соціальної згуртованості, відновлення та інфраструктури миру.

У ході конференції розглядалися підходи до оцінки впливуна соціальну згуртованість заходів із життєзабезпечення, відновлення критичної інфраструктури та ключових соціальних послуг, відтворення економічного потенціалу, створення робочих місць, посилення громадської безпеки, розвитку місцевого самоврядування в контексті децентралізації.

В конференції прийняли участь представники Інституту економіки промисловості НАН України: д.е.н. Антонюк В.П., д.е.н. Ляшенко В. І., к.е.н. Лях О. В., к.е.н. Підоричева І.Ю.
Фото

конференція.