Резолюція парламентського круглого столу «Стратегія розвитку промисловості України»  * Відбувся VII Міжнародний форум з конкуренційної політики  * Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад наукових співробітників  * Заст. директора ІЕП, д.е.н. Залознову Ю.С. обрано членом-кореспондентом НАН України  *  UkrainianEnglishRussian
Міжнародна конференція «Інфраструктура для соціальної згуртованості та миру: теорія та практика»
 Конференції  20.04.2018273  05.0
Представництво ПРООН в Україні 16 червня 2017 р. в готелі «Президент» (м. Київ) проводило міжнародну конференцію «Інфраструктура для соціальної згуртованості та миру: теорія та практика», метою якої було обговорення міжнародних концепцій та національних практик щодо соціальної згуртованості, відновлення та інфраструктури миру.

У ході конференції розглядалися підходи до оцінки впливуна соціальну згуртованість заходів із життєзабезпечення, відновлення критичної інфраструктури та ключових соціальних послуг, відтворення економічного потенціалу, створення робочих місць, посилення громадської безпеки, розвитку місцевого самоврядування в контексті децентралізації.

В конференції прийняли участь представники Інституту економіки промисловості НАН України: д.е.н. Антонюк В.П., д.е.н. Ляшенко В. І., к.е.н. Лях О. В., к.е.н. Підоричева І.Ю.
Фото

конференція.