Круглі столи
Підписаний Меморандум про створення Інституту моделювання стратегій та сценаріїв регіонального розвитку 
...
Читати далі
11 липня в Києві відбулася презентація «Покращення регуляторного середовища на місцях: можливості для бізнес-об'єднань та влади»
...
Читати далі
27.04.17 11:00 Круглый стол: "Социальные права ВПЛ: право на труд и социальное обеспечение"
...
Читати далі
26 квітня, за участі в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулося засідання круглого столу з питань інтег...
Читати далі
Круглий стіл "Внутрішня міграція в Україні: чинник дестабілізації чи шанс всеукраїнського об'єднання", який відбувся 08.02.2017 р. на базі Київського національного економічного університету імені В...
Читати далі
 Регіон  08.01.2017
20 грудня 2016 року у голови Потавської районної ради Михайла Кононенка  відбулося засідання за участю представників регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області.
...
Читати далі
Тренінг проводився в межах проекту “Активні громадяни” – програми Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.
...
Читати далі
07.09.16 состоялся круглый стол "Переселенцы, беженцы или мигранты: о двойных стандартах по отношению к жителям Донбасса". В мероприятии приняли участие научные сотрудники ИЭП НАН Украины.
...
Читати далі
В Институте экономики промышленности НАН Украины 16.07.2016 состоялся очередной семинар по вопросам стратегирования.
Тематика повестки дня была посвящена социальной экономике на перекресте коммерческого и государственного се...
Читати далі
Метою форумів та тренінгів проекту є мотивація українських бізнес-асоціацій та організацій підтримки підприємництва брати активну участь у діалозі державного та приватного секторів, а також навчити новим аналітичним методикам, що можуть бути застосов...
Читати далі
5-6 липня 2016р. відбулися консультації з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку України до 2030 року та 17 цілей сталого розвитку в Україні.
 ...
Читати далі
1 2 »