Резолюція парламентського круглого столу «Стратегія розвитку промисловості України»  * Відбувся VII Міжнародний форум з конкуренційної політики  * Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад наукових співробітників  * Заст. директора ІЕП, д.е.н. Залознову Ю.С. обрано членом-кореспондентом НАН України  *  UkrainianEnglishRussian
Cемінар «Наукові видання України: реалії та перспективи»
 Семінари  20.04.201816  00.0
11 квітня у Великий конференц-залі НАН України відбувся семінар «Наукові видання України: реалії та перспективи»
Захід проводила компанія Clarivate Analytics в межах «Web of science Award Ukraine 2018» за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Із доповіддю про нові тенденції у регулюванні публікаційної активності наукових установ виступив  академік НАН України Я.С. Яцків.
Проректор з наукової роботи Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, доктор хімічних наук С.І. Оковитий поділився досвідом з розвитку журналів університету.
Експерт з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Clarivate Analytics, кандидат біологічних наук І.О. Тихонкова доповіла про публікаційну стратегію вченого і установи.
Перед учасниками семінару виступив керівник освітніх програм Clarivate Analytics  В.Г. Богоров, який розповів про критерії якості наукових журналів.
Семінар відвідала учений секретар інституту, кандидат економічних наук М.О. Солдак.
Фото