Голосування за номінанток премії «Жінка України – 2018»  * 22 грудня 2017 р. відбулася вчена рада ІЕП НАНУ  * Співпраця інституту з науковими установами НАН України  * Міжнародна науково-практична конференція «Конкурентоспроможність та інновації: проблеми науки та практики»  *  UkrainianEnglishRussian
Подяка Президії Національної академії наук України
 Усі заходи  22.02.2018292  05.0
Іван Петрович Булєєв, заступник директора, головний науковий співробітник відділу проблем економіки підприємств Інституту економіки промисловості НАН України доктор економічних наук, професор за багатолітню плідну працю вченого-економіста і педагога та особистий внесок у наукові дослідження проблем економіки і фінансування підприємств був відзначений Подякою Президії Національної академії наук України.
Подяку Івану Петровичу вручено Академіком-секретарем Відділення економіки НАН України, академіком НАН України Е.М. Лібановою на урочистому засіданні Ради Донецького наукового центру НАН і МОН України після відновлення його роботи в м. Краматорськ. В урочистому засіданні Ради, присвяченому Дню науки, що проводився в рамках X Всеукраїнського фестивалю науки, взяли участь співробітники підрозділів Інституту економіки промисловості НАН України, що розташовані в Краматорську.

 
Фото